top of page
Žena moderátorka

Máte promluvit na poradě, jste nervózní a třese se vám hlas?

Šéf po vás chce prezentaci, kterou máte přednést
před důležitým klientem, vám se sevře hrdlo a objeví se pochyby, strach či nejistota?

Klient začne mít otázky a námitky, vy nevíte co máte odpovědět? Cítíte se zaseklí..., obchod pak nedopadne?

Chcete vědět jak s tím zatočit, aby váš projev nabral na jistotě a sebevědomí?

KOMUNIKUJTE S JISTOTOU A POSTAVTE SE SAMI ZA SEBE

Připravil jsem pro Vás praktický workshop na živo:

Jak překonat obavy z komunikace a získat sebevědomí při jednání s druhými lidmi

 kde v sobě naleznete ten správný klíč, aby Vaše projevy získaly na důrazu a Vy jste odcházeli ze schůzek se skvělým pocitem ze sama sebe.

CO VÁM WORKSHOP PŘINESE?

Možná jste introvert a mluvit před ostatními není pro vás zcela samozřejmé a lehké, často cítíte ostych a máte obavy, co si o vás druzí budou myslet. Nejspíš vám nečiní potíže mluvit s jedním člověkem, ale jakmile jich je více, tak se dostavuje nervozita. Někteří introverti dokonce radši někomu napíší zprávu či email místo toho, aby mu zavolali a mluvili s ním přímo.

Workshop vám pomůže zlepšit své komunikační schopnosti a získat:

Větší sebevědomí a schopnost prosadit se

Nízké sebevědomí vám brání využívat váš plný potenciál a prosadit se v kolektivu, máte tendence se podceňovat, nemáte příliš důvěru sama v sebe a svojí hodnotu..., ale Vy tnyní změníte. Věřte mi.

Větší uznání a ocenění

Díky překonání strachu a obav během jednáních, začnete dosahovat lepších výsledků v profesním i osobním životě a to povede k lepšímu pocitu ze sebe i k vyššímu uznání a ocenění od lidí z vašeho okolí.

Možnost lepší pracovní pozice a zvýšení platu

Vaše lepší komunikační schopnosti se projeví i ve vaší kariéře, kde získáte odvahu postavit se za své výsledky, čelit větším výzvám a říci si o zvýšení platu.

Odvahu vyjádřit svůj názor, pocit či potřebu

Tím, že budete vyjadřovat své názory, pocity a potřeby se dokážete lépe vyznat sami v sobě a zlepšíte svojí sebedůvěru.

Větší spokojenost sama se sebou

V životě se to celkově projeví větší spokojeností, sebejistotou a důvěrou ve své schopnosti a svojí hodnotu. Tím nastartujete pozitivní změny ve vašem životě, které vás podpoří v dosahování vašich cílů.

NAUČÍTE SE:

Překonat obavy z komunikace, projevu a přednášení

Skrze zážitková cvičení se rozloučíte se svými obavami, naleznete zdroj vnitřní síly, který následně využijete pro svůj projev. Tím si osvojíte nový způsob komunikace, který vás podpoří v praxi, ať už jste na poradě, před publikem či se svým partnerem a dětmi.

Získat sebevědomí a jistotu ve svém vyjadřování

Pomocí sebepoznání, které zažijete a dalších technik, se změní váš pohled na sama sebe, začnete si více věřit, být si jistější a to znovu uplatníte ve svém vyjádření, abyste si to zažili a navázali na to i poté co workshop skončí.

Vyjadřovat se spontánně z přítomného okamžiku

Zjistíte jaké to je se vyjadřovat spontánně bez přípravy. To vám pomůže v životě rychleji reagovat a argumentovat. Možná je to pro vás výzva, ale nebojte se, zvládnete to. A navíc je to zábava.

NAVÍC ZÍSKÁTE TIPY A TRIKY:

Jak zklidnit nervozitu před důležitou schůzkou, jednáním, přednáškou či vystoupením na veřejnosti

Pomocí jednoduchého cvičení zklidníte nervozitu, naladíte sami sebe do svého středu, aby váš hlas zněl přirozeně a sebejistě. 

Jak pracovat se svým hlasem, abyste byli přirozeně slyšet i v zadních řadách

Zjistíte jak využít svůj dech, postoj těla a rezonanci v hlase, abyste mluvili přirozeně nahlas, bez úsilí a bolesti v krku.  

Jak zaujmout posluchače, aby vás chtěli poslouchat

Jestli se vám stává, že vaši posluchači ztrácejí pozornost, koukají kolem sebe, do mobilu či nevnímají to co říkáte, tak získáte rychlý a účinný tip jak toto změnit.  

ZNÍ TO DOBŘE, ALE BUDE TO FUNGOVAT TAKÉ PRO MNE?

Možná jste zkusili různé kurzy a přístupy,

ale nepomohlo to...

V čem je tento workshop unikátní?

Tento workshop propojuje mé 10 leté zkušenosti ze seberozvoje, vedení a školení týmů (v obchodě i managementu), vedení kurzů a práci s hlasem, které se věnuji poslední 3 roky.

Metody a cvičení, která používám působí na mentální, emoční, tělesné i duševní úrovni a tím dosahují dlouhodobých výsledků.

Nejedná se o teoretickou přednášku, ale praktický trénink, kde si vše ihned vyzkoušíte, abyste po skončení workshopu věděli jak na to

To, jestli to bude také pro vás fungovat, záleží na vás a vašem přístupu, ale garantuji vám, že pokud budete zvídaví a otevření se posunout a naučit něco nového, zažijete pozitivní změnu, která předčí vaše očekávání.

pozadí4.png

KDO VÁS WORKSHOPEM PROVEDE?

Jarda.jpg

Jaroslav Miškovský

Lektor svobodného sebevyjádření

Oblasti osobnostního rozvoje se věnuji přes 10 let, z toho poslední 3 roky intenzivně pracuji s metodou hlasově zvukového ladění sebe sama, spontánním zpěvem a dalšími technikami odblokování osobního potenciálu a rozvoje osobnosti. Mohu říci, že se to pro mě stalo nejefektivnějším způsobem práce sám se sebou i s ostatními.

 

Jsem hluboce vděčný, že tyto metody mohu předávat dále a podporovat muže i ženy na cestě k objevení síly svého hlasu a jeho použití v životě.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ MNE ZAŽILI NA ŽIVO?

Sakura.jpg

Ivana Sakura
www.esencezeme.cz

Jaroslav poskytuje svým klientům pevnou oporu. Vyzařuje z něj stabilita. Zároveň se můžete spolehnout na jeho laskavé vedení. Jeho hlas Vás povede i provede celým procesem práce s hlasem. S jeho podporou se mi dařilo nechat svůj hlas znít v plné síle.

Hana.jpg

Hana Kopálová

Ráda tvořím a maluji obrazy

Před třemi lety jsem byla nejistá a chyběla mi odvaha, bála jsem se, že lidé nepřijmou můj názor, tak jsem raději mlčela. 

Ze zvědavosti jsem přišla na hlasovou dílnu a sledovala co se se mnou děje.  Po setkání a cvičení s hlasem jsem cítila radost, uvolnění a větší jistotu, která mi moc chyběla.

Kurzy doporučuji a přeji všem, aby našli odvahu být sami sebou, Hanka.

Rajana.jpeg

Radka Janošťáková

Prošla jsem si individuální setkání i kurz a dostala víc než jsem čekala. Hravé propojení hlasu, těla i možnost práce s emocemi je za mě ideálním urychlovačem k sebe projevu i navrácení radosti a chuti do života. V domnění, že se jen radostně rozezpívám, jsem získala mnohem víc. Těším se na pokračovací kurzy s Jardou.

Eva S., redaktorka

Snažím se hledat způsoby, jak se napojit na svoje emoce, prožít je a vyjádřit prostřednictvím těla. Když na mě na facebooku vykoukla pozvánka na ochutnávku zvučení, řekla jsem si, proč ne. V Jardově kurzu jsem postupně začala objevovat svůj hlas. Nejvíc mě obohacuje spontánní zpěv, který mi dovoluje beze slov a zaplétání se do myšlenek vyjádřit, co cítím právě teď a tady. Mnohdy mě překvapí, jakých zvuků je moje tělo schopno, a co všechno se ve mně skrývá. Kurz bych doporučila všem, kdo chtějí objevit svůj hlas a spřátelit se s ním.

JAK BUDE WORKSHOP PROBÍHAT?

Workshop bude probíhat v sobotu 29. 6. 2024
od 13h do 17h
v Chotěboři.

Budeme pracovat s hlasem, dechem, řečí těla, vnitřním nastavením a dalšími technikami.

Vytvoříme bezpečný prostor přijetí a vzájemné podpory, kde můžete být sami sebou, objevovat a trénovat svůj sebevědomý projev.

Počet míst je omezen na 8 účastníků.

Zarezervujte si své místo včas.

Překonejte své obavy z komunikace, získejte jistotu v hlase a odcházejte ze schůzek se skvělým pocitem ze sama sebe.

Běžná cena 2550 Kč

Tato nabídka je časově omezená do úterý 25. 6. 2024

Pouze za 900 Kč

Těším se na Vás.

Jaroslav Miškovský

lektor a autor projektu Síla hlasu

VAŠE ČASTÉ DOTAZY?

Nikdy jsem nepracoval/a s hlasem, stydím se mluvit před ostatními. Je to pro mě vhodné?

Ano je. Tento workshop je přesně pro vás, pokud chcete zlepšit své komunikační schopnosti, překonat obavy a stud, objevit vnitřní sílu, jistotu a sebevědomí. Používám jednoduché funkční techniky, které se dokáže naučit každý, kdo umí mluvit.

Mohu se přihlásit s partnerem či kamarádkou?

Ano můžete. V objednávce vyberte počet kusů a do poznámky napište jméno a email, abychom jim mohli zaslat organizační informace.

Je potřeba nějaká příprava, předchozí zkušenost než workshop absolvuji?

Předchozí zkušenost ani příprava není třeba. Potřebujete zvídavost a chuť k objevování, vše potřebné se tady naučíte.

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ?

Napište mi na info@silahlasu.cz nebo mi pošlete SMS na +420 602 491 707

a rád vám ho zodpovím.

bottom of page