top of page

O MNĚ

foto web ja.jpg

Jaroslav Miškovský

Lektor a průvodce svobodného sebevyjádření v projektech Síla hlasu a Mužský kmen.

pozadí3.png

KDO JSEM?

Jmenuji se Jaroslav Miškovský, jsem lektor metody hlasově zvukového ladění (Open Voice), spontánního zpěvu, práce s hlasem a svobodného projevu, průvodce druhých na jejich cestě k osobnímu rozkvětu v projektech Síla hlasu a Mužský kmen, manžel úžasné ženy Lenky, otec krásné dcery Naomi, milovník hudby, tance, zpěvu, přírody a života samotného.

Zajímám se o celostní přístup k životu, o tělo a jeho fungování, o propojení s myslí, hlasem, pocity a emocemi.

IMG20220514164852.jpg

S lidmi pracuji od roku 2012, kdy jsem vedl a školil pracovní týmy, učil s manželkou brazilský tanec "Zouk", pracoval v personalistice a managementu. V tomto období jsem prošel programem Cesta pravého muže, kde jsem měl možnost poprvé svobodně sdílet svůj příběh před ostatními muži a dotknout se hloubky svého srdce. Být slyšen v respektujícím kruhu mužů mě velice inspirovalo a ovlivnilo na mé další cestě. ​Následné semináře, vzdělávání a moje žena, mě velmi obohatily a vedly ke změně svého dosavadního života. Kdy z uzavřeného a nespokojeného introverta, jsem začal skutečně žít a dělat co mne baví a naplňuje.

​V roce 2022 jsem dokončil dvouletý výcvik pro vedení kurzů spontánního zpěvu a hlasového zvučení pod vedením brazilské lektorky Komaly De Amorim, kde jsem získal nástroje, jak skrze hlas ladit sám sebe. To ovlivnilo můj každodenní život a vytvořilo příležitost vše předávat dál skupinám i jednotlivcům. Tím se kruh uzavřel.

DSC06077.jpg

​Práce s hlasem, zvukem, sebeprojevem pro mě znamená návrat k naší podstatě.

V kurzech vytvářím bezpečný prostor, kde lidé mohou být sami sebou. Propojuji své dosavadní zkušenosti, hravou a citlivou formou, aby lidé získali svojí zkušenost a prožitek, který se znalostmi aplikují v běžném životě.

KURZY, VÝCVIKY A ZKUŠENOSTI

Otevřete svůj hlas 2021/2022 (Komala De Amorin )

Změň svůj osud 2021 (Dr. Joe Dispenza)

Mužský výcvik 2016/2017 (Gregor Khushru Steinmaurer)

Práce s vnitřním dítětem 2015 (Komala De Amorin)

Visionquest 2014 (Zdeněk a Šárka Weberovi)

Cesta pravého muže 2013/2014 (Zdeněk Weber a spol.)

Typologie osobnosti 2012 (Mark Dzirasa)

Certifikát.jpg
bottom of page