top of page
Žena moderátorka

Máte promluvit na poradě, jste nervózní a třese se vám hlas?

Šéf po vás chce prezentaci, kterou máte přednést
před důležitým klientem, vám se sevře hrdlo a objeví se pochyby, strach či nejistota?

Klient začne mít otázky a námitky, vy nevíte co máte odpovědět? Cítíte se zaseklí..., obchod pak nedopadne?

Chcete vědět jak s tím zatočit, aby váš projev nabral na jistotě a sebevědomí?

KOMUNIKUJTE S JISTOTOU A POSTAVTE SE SAMI ZA SEBE

Připravil jsem pro Vás praktický workshop na živo:

Jak překonat obavy z komunikace a získat sebevědomí při jednání s druhými lidmi

 kde v sobě naleznete ten správný klíč, aby Vaše projevy získaly na důrazu a Vy jste odcházeli ze schůzek se skvělým pocitem ze sama sebe.

CO VÁM WORKSHOP PŘINESE?

Možná jste introvert a mluvit před ostatními není pro vás zcela samozřejmé a lehké, často cítíte ostych a máte obavy, co si o vás druzí budou myslet. Nejspíš vám nečiní potíže mluvit s jedním člověkem, ale jakmile jich je více, tak se dostavuje nervozita. Někteří introverti dokonce radši někomu napíší zprávu či email místo toho, aby mu zavolali a mluvili s ním přímo.

Workshop vám pomůže zlepšit své komunikační schopnosti a získat:

Větší sebevědomí a schopnost prosadit se

Nízké sebevědomí vám brání využívat váš plný potenciál a prosadit se v kolektivu, máte tendence se podceňovat, nemáte příliš důvěru sama v sebe a svojí hodnotu..., ale Vy tnyní změníte. Věřte mi.

Větší uznání a ocenění

Díky překonání strachu a obav během jednáních, začnete dosahovat lepších výsledků v profesním i osobním životě a to povede k lepšímu pocitu ze sebe i k vyššímu uznání a ocenění od lidí z vašeho okolí.

Možnost lepší pracovní pozice a zvýšení platu

Vaše lepší komunikační schopnosti se projeví i ve vaší kariéře, kde získáte odvahu postavit se za své výsledky, čelit větším výzvám a říci si o zvýšení platu.

Odvahu vyjádřit svůj názor, pocit či potřebu

Tím, že budete vyjadřovat své názory, pocity a potřeby se dokážete lépe vyznat sami v sobě a zlepšíte svojí sebedůvěru.

Větší spokojenost sama se sebou

V životě se to celkově projeví větší spokojeností, sebejistotou a důvěrou ve své schopnosti a svojí hodnotu. Tím nastartujete pozitivní změny ve vašem životě, které vás podpoří v dosahování vašich cílů.

NAUČÍTE SE:

Překonat obavy z komunikace, projevu a přednášení

Skrze zážitková cvičení se rozloučíte se svými obavami, naleznete zdroj vnitřní síly, který následně využijete pro svůj projev. Tím si osvojíte nový způsob komunikace, který vás podpoří v praxi, ať už jste na poradě, před publikem či se svým partnerem a dětmi.

Získat sebevědomí a jistotu ve svém vyjadřování

Pomocí sebepoznání, které zažijete a dalších technik, se změní váš pohled na sama sebe, začnete si více věřit, být si jistější a to znovu uplatníte ve svém vyjádření, abyste si to zažili a navázali na to i poté co workshop skončí.

Vyjadřovat se spontánně z přítomného okamžiku

Zjistíte jaké to je se vyjadřovat spontánně bez přípravy. To vám pomůže v životě rychleji reagovat a argumentovat. Možná je to pro vás výzva, ale nebojte se, zvládnete to. A navíc je to zábava.

NAVÍC ZÍSKÁTE TIPY A TRIKY:

Jak zklidnit nervozitu před důležitou schůzkou, jednáním, přednáškou či vystoupením na veřejnosti

Pomocí jednoduchého cvičení zklidníte nervozitu, naladíte sami sebe do svého středu, aby váš hlas zněl přirozeně a sebejistě. 

Jak pracovat se svým hlasem, abyste byli přirozeně slyšet i v zadních řadách

Zjistíte jak využít svůj dech, postoj těla a rezonanci v hlase, abyste mluvili přirozeně nahlas, bez úsilí a bolesti v krku.  

Jak zaujmout posluchače, aby vás chtěli poslouchat

Jestli se vám stává, že vaši posluchači ztrácejí pozornost, koukají kolem sebe, do mobilu či nevnímají to co říkáte, tak získáte rychlý a účinný tip jak toto změnit.  

ZNÍ TO DOBŘE, ALE BUDE TO FUNGOVAT TAKÉ PRO MNE?

Možná jste zkusili různé kurzy a přístupy,

ale nepomohlo to...

V čem je tento workshop unikátní?

Tento workshop propojuje mé 10 leté zkušenosti ze seberozvoje, vedení a školení týmů (v obchodě i managementu), vedení kurzů a práci s hlasem, které se věnuji poslední 3 roky.

Metody a cvičení, která používám působí na mentální, emoční, tělesné i duševní úrovni a tím dosahují dlouhodobých výsledků.

Nejedná se o teoretickou přednášku, ale praktický trénink, kde si vše ihned vyzkoušíte, abyste po skončení workshopu věděli jak na to

To, jestli to bude také pro vás fungovat, záleží na vás a vašem přístupu, ale garantuji vám, že pokud budete zvídaví a otevření se posunout a naučit něco nového, zažijete pozitivní změnu, která předčí vaše očekávání.

pozadí4.png

KDO VÁS WORKSHOPEM PROVEDE?

Jarda.jpg

Jaroslav Miškovský

Lektor svobodného sebevyjádření

Oblasti osobnostního rozvoje se věnuji přes 10 let, z toho poslední 3 roky intenzivně pracuji s metodou hlasově zvukového ladění sebe sama, spontánním zpěvem a dalšími technikami odblokování osobního potenciálu a rozvoje osobnosti. Mohu říci, že se to pro mě stalo nejefektivnějším způsobem práce sám se sebou i s ostatními.

 

Jsem hluboce vděčný, že tyto metody mohu předávat dále a podporovat muže i ženy na cestě k objevení síly svého hlasu a jeho použití v životě.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ MNE ZAŽILI NA ŽIVO?

Sakura.jpg

Ivana Sakura
www.esencezeme.cz

Jaroslav poskytuje svým klientům pevnou oporu. Vyzařuje z něj stabilita. Zároveň se můžete spolehnout na jeho laskavé vedení. Jeho hlas Vás povede i provede celým procesem práce s hlasem. S jeho podporou se mi dařilo nechat svůj hlas znít v plné síle.

Hana.jpg

Hana Kopálová

Ráda tvořím a maluji obrazy

Před třemi lety jsem byla nejistá a chyběla mi odvaha, bála jsem se, že lidé nepřijmou můj názor, tak jsem raději mlčela. 

Ze zvědavosti jsem přišla na hlasovou dílnu a sledovala co se se mnou děje.  Po setkání a cvičení s hlasem jsem cítila radost, uvolnění a větší jistotu, která mi moc chyběla.

Kurzy doporučuji a přeji všem, aby našli odvahu být sami sebou, Hanka.

Rajana.jpeg

Radka Janošťáková

Prošla jsem si individuální setkání i kurz a dostala víc než jsem čekala. Hravé propojení hlasu, těla i možnost práce s emocemi je za mě ideálním urychlovačem k sebe projevu i navrácení radosti a chuti do života. V domnění, že se jen radostně rozezpívám, jsem získala mnohem víc. Těším se na pokračovací kurzy s Jardou.

Eva S., redaktorka

Snažím se hledat způsoby, jak se napojit na svoje emoce, prožít je a vyjádřit prostřednictvím těla. Když na mě na facebooku vykoukla pozvánka na ochutnávku zvučení, řekla jsem si, proč ne. V Jardově kurzu jsem postupně začala objevovat svůj hlas. Nejvíc mě obohacuje spontánní zpěv, který mi dovoluje beze slov a zaplétání se do myšlenek vyjádřit, co cítím právě teď a tady. Mnohdy mě překvapí, jakých zvuků je moje tělo schopno, a co všechno se ve mně skrývá. Kurz bych doporučila všem, kdo chtějí objevit svůj hlas a spřátelit se s ním.

JAK BUDE WORKSHOP PROBÍHAT?

Workshop bude probíhat 26. 5. 2024 od 13h do 17h

v Českých Budějovicích.

Místo konání

Prostory Pansofie, Lannova třída 10, České Budějovice.

Budeme pracovat s hlasem, dechem, řečí těla, vnitřním nastavením a dalšími technikami.

Vytvoříme bezpečný prostor přijetí a vzájemné podpory, kde můžete být sami sebou, objevovat a trénovat svůj sebevědomí projev.

Počet míst je omezen na 10 účastníků.
Přihlaste se včas.

Přihlášky se uzavírají do středy 22.5. do půlnoci.

Překonejte své obavy z komunikace, získejte jistotu v hlase a odcházejte ze schůzek se skvělým pocitem ze sama sebe.

Běžná cena 2550 Kč

Nyní

Pouze za 1550 Kč

Těším se na Vás.

Jaroslav Miškovský

lektor a autor projektu Síla hlasu

VAŠE ČASTÉ DOTAZY?

Nikdy jsem nepracoval/a s hlasem, stydím se mluvit před ostatními. Je to pro mě vhodné?

Ano je. Tento workshop je přesně pro vás, pokud chcete zlepšit své komunikační schopnosti, překonat obavy a stud, objevit vnitřní sílu, jistotu a sebevědomí. Používám jednoduché funkční techniky, které se dokáže naučit každý, kdo umí mluvit.

Mohu se přihlásit s partnerem či kamarádkou?

Ano můžete. V objednávce vyberte počet kusů a do poznámky napište jméno a email, abychom jim mohli zaslat organizační informace.

Je potřeba nějaká příprava, předchozí zkušenost než workshop absolvuji?

Předchozí zkušenost ani příprava není třeba. Potřebujete zvídavost a chuť k objevování, vše potřebné se tady naučíte.

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ?

Napište mi na info@silahlasu.cz nebo mi pošlete SMS na +420 602 491 707

a rád vám ho zodpovím.

bottom of page